Szkolenia zamknięte

Szkolenia zamknięte

Szkolenia organizowane przez Firmę Rachunkowo - Szkoleniową SAWA to szkolenia biznesowe, seminaria oraz warsztaty realizowane również w formie zamkniętej ( wewnętrznej ) dla firm, banków, samorządów, organizacji i instytucji użyteczności publicznej.

 

Nasza firma oferuje:

  • pojedyncze szkolenia
  • bloki szkoleń
  • programy szkoleń dla organizacji
  • szkolenia w formie wyjazdów integracyjnych

 

Szkolenia zamknięte są przygotowywane indywidualnie pod konkretną potrzebę organizacji danego przedsiębiorstwa i skierowane są do dokładnie określonej grupy odbiorców wywodzącej się z jednej instytucji, firmy.

 

W trakcie szkolenia uczestnicy pracują w oparciu o realne przykłady ze swojego życia zawodowego co pozwala na wymianę doświadczeń jak również na uczenie się od siebie nawzajem.

 

Dzięki szkoleniom zamkniętym pracownicy integrują się a to z kolei wpływa na poprawę jakości współpracy zespołowej i komunikacji w zakładzie pracy.

 

Dużą  zaletą szkoleń wewnętrznych jest możliwość przeprowadzenia szkolenia w siedzibie Państwa firmy oraz możliwość dopasowania programu szkolenia do ram czasowych, które Państwu będą odpowiadać.

 

W celu zapoznania się z naszymi propozycjami szkoleń  zapraszamy do zakładki KALENDARZ SZKOLEŃ

 

Wszystkie szkolenia znajdujące się w kalendarzu szkoleń realizujemy również w formie szkoleń zamkniętych ( wewnętrznych ) dla firm, po wcześniejszym zmodyfikowaniu ich w kierunku indywidualnych potrzeb Państwa przedsiębiorstwa.