Szkolenia otwarte

Szkolenia otwarte

Szkolenia otwarte to szkolenia ogólnodostępne skierowane zarówno do pracowników jaki i właścicieli firm, do wszystkich osób, które chcą utrawlić bądź poszerzyć  swoją wiedzę, umiejętności w wybranym sektorze. Szkolenia te dają możliwość spojrzenia na własne przedsiębiorstwo i własną pracę przez pryzmat pracy innych ludzi będących na podobnych stanowiskach mających zbliżone problemy jak również podobne sukcesy zawodowe.

 

Szkolenia otwarte to doskonałe rozwiązanie zarówno dla osób prywatnych jak i dla firm, które chcą podnosić kompetencje pojedyńczych osób z danego obszaru działalności. Szkolenia te są idealnym rozwiązaniem, gdy chcecie Państwo skutecznie przeszkolić 1-5 pracowników firmy z danego tematu czy zagadnienia. W przypadku większych grup proponujemy szkolenia w formie zamkniętej.

 

Dodatkową zaletą szkoleń otwartych jest fakt, iż uczestniczą w nich przedstawiciele różnych przedsiębiorstw i instyticji co pozwala na wymianę poglądów, doświadczeń a to z kolei umożliwia weryfikację swojej wiedzy i umiejetności na tle pracowników z innych firm.

 

Uczestnicy szkoleń otwartych zdobywają unikalną na rynku wiedzę jak i praktyczne umiejetności, które realnie zwiększają wartość pracownika na rynku pracy.
 

Przywiązujemy bardzo dużą wagę do tego, aby szkolenia otwarte były dostosowane do oczekiwań osób w nich uczestniczących.

 

Szkolenia organizowane przez naszą firme prowadzone są w formie:

  • scenki rodzajowej,
  • inscenizacji,
  • ćwiczenia indywidualnego,
  • pracy w grupach,
  • wykładu,
  • prezentacji,
  • dyskusji

 

W celu zapoznania się z naszymi propozycjami szkoleń otwartych zapraszamy do zakładki KALENDARZ SZKOLEŃ

 

Wszystkie szkolenia znajdujące się w kalendarzu szkoleń realizujemy również w formie szkoleń zamkniętych ( wewnętrznych ) dla firm, po wcześniejszym zmodyfikowaniu ich w kierunku indywidualnych potrzeb Państwa przedsiębiorstwa.