Korzyści

Doświadczenie, które procentuje

Jesteśmy biurem, które może poszczycić się długoletnim doświadczeniem popartym Certyfikatem Księgowym wydanym przez Ministra Finansów. Gwarantujemy pełną, profesjonalną, rzetelną obsługę popartą wykształceniem kierunkowym oraz wiedzą przekazywaną z pokolenia na pokolenie.

Gwarancja profesjonalizmu

Wykonujemy swoje obowiązki z najwyższą zawodową starannością oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Na bieżąco podnosimy swoje kwalifikacje oraz śledzimy zmiany w przepisach podatkowych. Bezpieczeństwo podatkowe naszych Klientów oraz zadowolenie ze współpracy z nami są naszym priorytetem .

Bezpieczeństwo danych

Wszystkie informacje, które Klient przekazuje do biura traktowane są jako poufne zarówno w trakcie trawania umowy jak i po jej zakończeniu. Do przygotowywanych dokumentów dostęp mają jedynie uprawnieni pracownicy.

Ubezpieczenie OC biura

Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotów uprawnionych do wykonywania działalności usługowej w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych, do kórego ma zastosowanie Rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 16 grudnia 2008 r. (Dz. U. z dnia 30 grudnia 2008r., Nr 234, poz.1576).

Obniżenie kosztów prowadzenia działalności

Działamy na zasadach outsourcingu, którego celem jest obniżenie kosztów przy jednoczesnym podniesieniu jakości produktów lub usług. Jest to możliwe dzięki temu, iż firma koncentruje się tylko na swojej podstwowej działalności.

 

Korzystajac z naszej oferty będziecie Państwo mogli skupić się na tych istotnych aspektach działalności Waszego przedsiębiorstwa, które pozwolą Wam na budowanie silnej pozycji na rynku oraz zaoszczędzić czas i pieniądze.

 

Mając na uwadze poszanowanie czasu naszych Klientów - dojeżdzamy po dokumenty.